12932820228

Úvod » NÁHRADNÍ DÍLY » PŘEVODOVÉ SKŘÍNĚ » 3421 DSK-317/S » 12932820228

Základní údaje

12932820228
Název: 12932820228
Název (KK): 12932820228
Objednací číslo: 12932820228

Dokumenty ke stažení

Formát Název Velikost
PDF 805 kB

Technický nákres

12932820228

Soupis dílů sestavy

Pozice Foto Název Objednací číslo Množství
1 Fotografie Skříň dolní DSK-317
106004 1
2 Fotografie není k dispozici Skříň horní
106013 1
3 Fotografie Kolo šnekové úplné
106007 1
4 Fotografie Ložisko 6206 (30x62x16)
106501 2
5 Fotografie Podložka vymezovací 30,2x40x0,3
106009 2
6 Fotografie Podložka vymezovací 30,2x40x0,1
106008 2
7 Fotografie není k dispozici Pojistný kroužek 62x2
136508 2
8 Fotografie Víko
106011 1
9 Fotografie Těsnění
106505 2
10 Fotografie Kroužek opěrný
106010 2
11 Fotografie Těsnění plstěné
106504 2
12 Fotografie Těsnicí kroužek G 48-62-8
121515 2
13 Fotografie není k dispozici Kroužek 30x2
106503 2
14 Fotografie Podložka 8
104574 8
15 Fotografie Šroub M6x16
189552 8
16 Fotografie Řadicí kulisa
106021 1
17 Fotografie Podložka
106035 1
18 Fotografie není k dispozici Kroužek 14x10
106511 1
19 Fotografie není k dispozici Podložka vymezovací 14,2x20x0,2
127027 1
20 Fotografie není k dispozici Podložka vymezovací 14,2x20x0,3
127026 1
21 Fotografie Pojistný kroužek 14x1
110513 1
22 Fotografie není k dispozici Kulička 7,938-G40
110517 1
23 Fotografie není k dispozici Zajišťovací šroub
110021 1
24 Fotografie Pružina spojky
110505 1
25 Fotografie není k dispozici Těsnicí kroužek 14x18
106539 3
26 Fotografie Matice M14x1,5
106525 1
27 Fotografie není k dispozici Pouzdro
106041 1
28 Fotografie není k dispozici Těsnicí kroužek 16x20
106541 1
29 Fotografie Západka
106019 1
30 Fotografie není k dispozici Kroužek 10x6
106510 1
31 Fotografie Matice M16x1,5
106542 1
32 Fotografie Kolík 2x20
106537 1
33 Fotografie není k dispozici Pružina tlačná 0,8x8,5x20x9
106509 1
34 Fotografie není k dispozici Koule bakelitová 16-M6
106538 1
35 Fotografie NÝT DSK-317/S
106048 2
36 Fotografie Víčko
106006 1
37 Fotografie není k dispozici Kroužek 42x2
101633 1
38 Fotografie Šroub M6x12
106543 4
39 Fotografie není k dispozici Kotouč spojky
106022 1
40 Fotografie není k dispozici Zátka M14x1,5
106050 2
41 Fotografie Šnekový hřídel
106005 1
42 Fotografie Pastorek
106038 1
43 Fotografie Předloha
106037 1
44 Fotografie Hřídel předlohový
106015 1
45 Fotografie Podložka
106036 2
46 Fotografie Ozubené kolo
106016 1
47 Fotografie Ozubené kolo
106039 1
48 Fotografie Ložisko 6201 (12x32x10)
110518 5
49 Fotografie Ložisko 6203 (17x40x12)
106507 1
50 Fotografie není k dispozici Pojistný kroužek 40x1,75
110516 1
51 Fotografie Těsnicí kroužek G 30-40-7
106513 1
52 Fotografie Kolo řazení
106012 1
53 Fotografie Ložisko 6200 (10x30x9)
106506 1
54 Fotografie Pojistný kroužek 20x1,2
110515 2
55 Fotografie Ložisko 30204A (20x47x14)
106500 2
56 Fotografie Podložka 13
106533 1
57 Fotografie Matice M12x1,25
106540 1
58 Fotografie Podložka 8
104574 7
59 Fotografie Matice M8
104572 7
60 Fotografie Šroub M8x25
110525 5
61 Fotografie není k dispozici Šroub M8x30
110008 2
62 Fotografie není k dispozici Pero 5e7x5x14
106044 1
63 Fotografie není k dispozici Pero
106527 1
64 Fotografie není k dispozici Vymezovací podložka 35x47x0,3
124001 3
65 Fotografie není k dispozici Vymezovací podložka 35x47x,01
168020 1
66 Fotografie není k dispozici Těsnící kroužek
106512 1
67 Fotografie Těsnění
106514 1
68 Fotografie Šroub zajišťovací
106023 1
69 Fotografie Závlačka
106524 1
70 Fotografie není k dispozici ŘADICÍ PÁKA SVAŘ.
106001 1
71 Fotografie Šipka
110019 1